12.11.201310.11.2013


27.10.2013
15.09.201321.07.2013
10.07.201320.06.2013
10.06.2013
07.05.2013


28.04.2013

30.03.2013
29.03.2013


07.03.2013


04.03.2013
20.02.201324.01.2013

BIBI splnila podmínky pro udělení titulu "Klubový šampion práce" a také jí byla přiznána selektivní chovnost - "Selekce práce". Dnes BIBI absolvovala vyšetření na dědičné oční vady s výsledkem "prostý" (negativní) !!


Dokončily jsme s BIBI postupku poslušností IPO - včera BIBI složila zkoušku UPr3 na 92b.!!


Dnes jsme s BIBI složily zkoušku UPr2 na 97b.!! Mám radost, že se naše práce konečně zúročila. Jen mě mrzí, že takto pěknou poslušnost jsme s BIBI nepředvedly minulý týden na Mistrovství republiky Belgických ovčáků, kde se nám vůbec nedařilo (89/78/82).Po týdnu relaxace a užívání si moře a sluníčka jsme zamířili o víkendu na klubovou výstavu, a hlavně na nedělní uchovnění. Ve Zbraslavi se sešli hned tři odchovanci naší chovatelské stanice - ABE BAILEY, ART SITES a AWASH LOWER (CHEZA). V sobotu bylo počasí doslova pod psa, a výsledky z výstavy byly podobné - CHEZA dostal v mezitřídě ohodnocení velmi dobrý, ART ve třídě otevřené výborný 2 a ABE byl velmi dobrý. Podstatná byla pro nás ale neděle, kde byla na programu popisná přehlídka a povahový test - tedy uchovnění. Všichni tři chlapci si vedli opravdu skvěle, a bez zaváhání splnili všechny podmínky pro uchovnění, máme tedy tři chovné jedince z naší chovatelské stanice. Mám obrovskou radost a moc gratuluji majitelkám ABEho - Hance a ARTa Nikole!! Pár dokumentačních fotek z nedělního uchovnění zde ve fotogalerii.


Stejný termín jako každý rok, a už je bohužel opět za námi - tábor ve Větřkovicích. Jako vždy skvělý týden, plný výcviku, bezva lidí, pohody      a relaxace. Vždy to tak rychle uteče...:-(Zúčasnili jsme se skvělého dvoudenního semináře pod vedením mistra světa Petera Scherka.
Spousta nových námětů, co zlepšovat, dělat trochu jinak, prostě hodně nové motivace a inspirace...


Na pár dní jsme se jeli zrelaxovat do hor. Naše oblíbená Malá Fatra byla před plnou sezónou téměř bez turistů, zato nás zastihly docela velká vedra přes 30 stupňů, která jsme řešili alternativními výlety s dostatkem stínu a vody. Psiska spokojené a utahané ;-). Přikládám malou fotogalerii.Vrátily jsme se z Mistrovství ČR IPO 2013 v Třebíči - BIBI 92-77-85. Máme za sebou první velký závod. Po týdnu chladného a deštivého počasí, přišly na víkend vedra :-(, aspoň jsme měly relativně štěstí na los. I když body by mohly prozrazovat něco jiného, já osobně jsem s výkonem spokojená, samozřejmě zbytečné drobné i větší chyby mrzí, ale tak to chodí ;-). Stopa téměř v pravé poledne - chuťová, soustředěná - spokojenost - škoda drobných chyb, poslušnost - radostná, kontaktní - ne vždy se vše povede tak, jak si člověk představuje, obrana - chuťová, razantní jako vždy - spokojenost - těch drobných chyb se někdy nasbírá až moc ;-).  Z Třebíče jsme si odvezly další zkušenosti a stále máme na čem pracovat.... Moc děkuji VŠEM, kteří nám drželi pěsti !!! Děkuji Monice za doprovod, podporu, dokumentaci atd...


Dnes byl zveřejněn postupový žebříček na MČR IPO 2013. Druhý víkend v červnu si s BIBI pojedeme zazávodit do Třebíče ;-).Včera jsme s BIBI na výběrové soutěži pro MS FCI a MČR IPO v Třinci vybojovaly 4. místo !! Ještě je stále duben, ale počasí bylo hodně letní, velké teplo a dusno, tudíž pro hafany velmi náročné, ale všichni měli stejné podmínky, protože byl závod nakonec pořádán jako jednodenní. BIBČA mi udělala velkou radost a jsem moc spokojená ;-). Za foto a video dokumentaci děkuji Hance, která statečně vydržela až do konce...;-)Začátek sezóny, chtěly jsme si s BIBI otestovat, jak na tom jsme, a nastoupily jsme na zkoušku UPr1. Výsledek 92b. docela slušný, ale pořád je na čem pracovat ;-), video z dnešního tréninku obran CHEZY (12 měsíců).


Dorazily výsledky rentgenů Chezánka - DKK: HD A(0/0), DLK: ED 0/0, spondylóza 0 !!! Mám velikou radost ;-).


Dnes mají naši "Áčkoví" Maliní kluci 1 rok !!! Tak kluci hlavně zdraví !!! ;-)faceUplynulý víkend jsme strávili v Rakouském Grazu. Našim cílem byla mezinárodní výstava - CHEZA (AWASH LOWER Moravia Masai Mara) získal ocenění - V1, nejlepší mladý, nejlepší pes a vítěz plemene - BOB, tímto CHEZA splnil v pouhých 11-ti měsících podmínky pro udělení titulu JUNIOR CHAMPION Rakouska !!! ;-) Fotogalerie zde.BIBI
oslavila 6-té narozeniny!!! Bibince přejeme pevné zdraví, spoustu psích kamarádů a hodně rošťáckých společných zážitků v naší psí smečce ;-).Dnes byly zveřejněny startovní listiny na výběrové soutěže pro MČR IPO 2013. Poslední víkend v dubnu se v Třinci tohoto seriálu s BIBI také zúčastníme a budeme bojovat o co možná nejlepší výsledek ;-).
ARCHIV NOVINEK 2013
NOVINKY
Odběr novinek